Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

вівторок, 12 травня 2020 р.


Світ вікторин


Вікторини сайту "Український ерудит"
 https://ukrerudyt.com/dlya_ditey.php
Український Ерудит — сайт для навчання та цікавого інтелектуального дозвілля. Запрошуємо пройти онлайн цікаві тести й вікторини для дітей, учнів, дорослих та всіх українських ерудитів. Перевіряйте свої знання в тестах з різних навчальних предметів та дізнавайтесь багато нового у вікторинах на різноманітну тематику. Можливо, після проходження тестів вам потрібно буде сісти за підручники й повторити пройдений матеріал? Чи ви захочете детальніше вивчити цікаву інформацію, про яку дізнались у вікторинах, і відкриєте книги? З'ясуйте це.
Творчий колектив сайту створює власні, авторські тести й вікторини. В розділах з української мови й літератури, історії України, біології, хімії ці тести можна використовувати як для простої перевірки знань, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Вони неодноразово були перевірені та схвалені фаховими викладачами.
Всіх авторів тестів та їхні роботи ви можете побачити на сторінці "Автори запитань" і навіть познайомитися з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання. Якщо вам сподобається робота автора, або навпаки, виникнуть сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку висловлюйте у коментарях до кожного тесту. Також можете поширювати тести й вікторини у соцмережі Facebook для своїх друзів та знайомих.
Пропонуємо вікторину "Вусо-лапо-хвостаті в дитячій літературі, ч.1": https://ukrerudyt.com/test.php?test=190&new=1
Літературні ігри для дітей і дорослих
https://skarb-papcha.ru/uk/literaturnye-igry.html
Вікторини, буриме, загадки та інші літературні ігри на сайті! Для дітей і дорослих. Вікторини онлайн з відповідями, створені юними авторами дитячого сайту - Костею і Ганночкою, Любою, Герою, Матільдою, а також головним редактором - піратом Папчем та Майбуровою Іриною Борисівною (Суок) - і присвячені відомим письменникам та літературним героям.
А також класика жанру - гра в рими - буріме.  Буріме для дітей і дорослих. (дивись кнопку праворуч у меню «Граємо в буріме»).

Немає коментарів :

Дописати коментар