Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

четвер, 7 листопада 2013 р.

 В цьому розділі гід в світі літератури - Великий і Мудрий Хробак Тобі рекомендує... 
Як не загубитись в розмаїтті разноманітної літератури? Що вибрати почитати для душі? Які існують серії і збірки? Про це все і ще дещо розповідає  найкращий порадник - книжковий Великий і Мудрий Хробак.

Серія "Життя видатних дітей"
 Архімед, Білл Гейтс, Антоніо Страдіварі, Михайло Грушевський, Уолт Дісней, Астрід Ліндгрен, Джеральд Даррел, Рей Бредбері... Сьогодні імена цих людей відомі кожному. Давай з Тобою подивимось, які неймовірні історії траплялися з ними, коли вони були дітьми... Серія "Бібліотека шкільної класики. Позашкільне читання"
Найкраще. Перевірене часом. Книги, якими зачитуються діти вже третє століття поспіль, коли найвищий показник якості - "зачитано до дир".:)Серія "Рекомендовано для читання під партою"
І хоча на уроках краще займатись уроками, Великий і Мудрий Хробак розуміє, що є такі книги, від яких неможливо відірватись навіть заради уроку.:)


Серія "Легенди світокраю"
Для любителів фентезі і всього чарівного.  Великий і Мудрий рекомендує: навіть в інших світах краще не губити свою гідність, а порядність і взаємовиручка - якості, які цінуються завжди і всюди.Серія книг шведського письменника Свена Нордквіста.
Добрий друг Великий і Мудрий Хробак радить почитати про пригоди дідуся Петсона та його кота Фіндуса. Пригод вистачило на п'ять книг.
Серія "Українська класика" - заснована в 2005 році. Скарби української творчості, зібрані під однією обкладинкою. Гарно оформлені книги, які  розповідають про минуле нашого народу. Наймудріший набирався знань саме з них.
В кожній книзі є унікальний додаток: матеріали до біографій (спогади, листи, щоденники), є теми творів та рефератів, а також рекомендації до читання.Серия "Внеклассное чтение" и "Любимое чтение" - русскоязычная подборка книг из русской и мировой литературы. Стихотворения, сказки, повести и рассказы. Мудрый и Великий обещает: "Ты найдешь свою книгу!"


Серії "Сучасна дитяча поезїя" та "Сучасна дитяча проза" - створені спеціально для читачів 6-12 років. Київське видавництво "Грані - Т" від 2007 року на замовлення Великого і Мудрого Хробака. 
Серія "Я пізнаю світ"
Любиш задавати питання? Спеціально для "чомучок" нова серія, де Ти знайдеш відповіді на будь-які складні питання. У цій серії:


 • країни і народи
 • свята народів світу
 • космос
 • тварини
 • рослини
 • музика
 • медицина
 • математика
 • фізика
 • хімія
 • екологія
 • релігії
 • спрот   ... і т.д.Серія "1000..." - питань про все на світі; загадкових феноменів; таємниць планети Земля; рекордів; дивовижних фактів; запитань та відповідей.
Не народився ще такий Книжковий Хробак, який знав би про ВСЕ на СВІТІ.
Віьми до рук будь-яку з цих книжок - і вона відкриє перед Тобою 1000 нових граней світу. Видавництво "Школа" від 2003 року дає Тобі можливість стати Великим і Мудрим.:)


Серія "Україна крізь віки"
Любиш читати історичні романи, відкривати таємничі сторінки минулого власного народу, 
захоплюєшся героїчними постатями князів Святослава та Володимира чи гетьмана Сагайдачного... - тоді ця серія саме для Тебе.Серія "Дивний детектив" (DD)
Від метрів детективного жанру: Н. та О. Шевченко, Андрія Кокотюхи, Євгенії Кононенко, Олеся Ільченко та інших.
Відчуй себе детективом, спробуй розв'язати загадки, які задає життя...Серія "Бібліотека "Шкільного світу"
Великий та Мудрий Хробак запрошує вчителів переглянути поличку, на якій зібрана література на допомогу вчителю-предметнику та класному керівнику.

Любителям тварин
Маєш вдома кота, пса, хом'ячка чи попугайчика? Чи тільки мрієш про це і намагаєшся переконати батьків в доцільності того, щоб в домі з'явилась ще одна жива душа? Тоді книги, зібрані на цій поличці, знадобляться Тобі.
Любителям квітів
На Твоєму підвіконні живуть вазонки з квітами? На городі Ти вирощуєш багаті на вітаміни овочі, а в саду ростуть соковиті фрукти? Чи маєш міні-город на балконі? Книги з цієї полички дадуть Тобі безліч корисних порад та ідей щодо Твого захоплення.

Далі буде...

Немає коментарів :

Дописати коментар