Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

середа, 8 квітня 2015 р.

НЕдитячі історії дорослого казкаря,
або "Солодкі читання" з Андерсеном
Тиждень Дитячого читання в нашій бібліотеці завершився святкуванням Міжнародного Дня дитячої книги, який припадає на день народження Г.-К. Андерсена.
Читали улюблену історію О.С. "Циганська голка", яку вона колись грала в моноспектаклі на мистецькому фестивалі. Непросту і неоднозначну історію про пихату особу, для якої весь світ крутився навколо неї (що зовсім не позитивно). І водночас особу, яка вміла знаходити цікаве навіть в стічній канаві, куди закинула її доля (що, погодьтесь, не кожному дано).


Вікториною перевірили знання казок Андерсена: нагадались, хто такий Олє-Лукоє, що вміє казати чарівний горщик, як перевірити принцесу на правдивість, в кого був закоханий стійкий олов'яний солдатик, чому Кай став недобрим і хто помагав Герді його рятувати...А що на солодке були сушки і червоний чай, то навіть вони пішли на створення колажів - "казки з нічого".
На мистецькому фестивалі "Дитячі Мрії"

3 коментарі :

  1. Ви такі молодці, дитячІ бІбліотекарі!

    ВідповістиВидалити
  2. Бібліотека - справжня дитяча гавань

    ВідповістиВидалити
  3. Дякуємо! Приходьте до нас. Приходьте зі своїми ідеями. Реалізуємо разом.:)

    ВідповістиВидалити