Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

Книжковий Гід

В цьому розділі гід в світі літератури -

Великий і Мудрий Хробак

Тобі рекомендує...  


Як не загубитись в розмаїтті різноманітної літератури? Що вибрати почитати для душі? Які існують серії і збірки? Про це все і ще дещо розповідає  найкращий порадник - книжковий Великий і Мудрий Хробак.
До Дня батька
Перегляньте добірку від  "Книжкового моря". І діліться своїми книжками на тему бітьків і дітей.

Запрошуємо знайомитися з новою серією: 
Історії знаменитостей, що надихають.
Серія "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей" - про життя видатних людей усіх часів. З цих історій Ти дізнаєшся, що завдяки наполегливій праці, вірі у себе та бажанню принести щось корисне у світ, можливо досягти будь-якої мети.
Ці історії вчать досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та до кінця вірити у свій успіх.


Серія "Життя видатних дітей"

 Архімед, Білл Гейтс, Антоніо Страдіварі, Михайло Грушевський, Уолт Дісней, Астрід Ліндгрен, Джеральд Даррел, Рей Бредбері... Сьогодні імена цих людей відомі кожному. Давай з Тобою подивимось, які неймовірні історії траплялися з ними, коли вони були дітьми... 


Серія "Бібліотека шкільної класики. Позашкільне читання"

Найкраще. Перевірене часом. Книги, якими зачитуються діти вже третє століття поспіль, коли найвищий показник якості - "зачитано до дир".:)


Серія "Рекомендовано для читання під партою"

І хоча на уроках краще займатись уроками, Великий і Мудрий Хробак розуміє, що є такі книги, від яких неможливо відірватись навіть заради уроку.:)

Серія "Легенди світокраю"

Для любителів фентезі і всього чарівного.  Великий і Мудрий рекомендує: навіть в інших світах краще не губити свою гідність, а порядність і взаємовиручка - якості, які цінуються завжди і всюди.

Серія книг шведського письменника Свена Нордквіста.

Добрий друг Великий і Мудрий Хробак радить почитати про пригоди дідуся Петсона та його кота Фіндуса. Пригод вистачило на п'ять книг.


Серія "Українська класика" - заснована в 2005 році. Скарби української творчості, зібрані під однією обкладинкою. Гарно оформлені книги, які  розповідають про минуле нашого народу. Наймудріший набирався знань саме з них.


Серия "Внеклассное чтение" и "Любимое чтение" - русскоязычная подборка книг из русской и мировой литературы. Стихотворения, сказки, повести и рассказы. Мудрый и Великий обещает: "Ты найдешь свою книгу!"Серії "Сучасна дитяча поезїя" та "Сучасна дитяча проза" - створені спеціально для читачів 6-12 років. Київське видавництво "Грані - Т" від 2007 року на замовлення Великого і Мудрого Хробака. 


Серія "Я пізнаю світ"
Любиш задавати питання? Спеціально для "чомучок" нова серія, де Ти знайдеш відповіді на будь-які складні питання. У цій серії:


 • країни і народи
 • свята народів світу
 • космос
 • тварини
 • рослини
 • музика
 • медицина
 • математика
 • фізика
 • хімія
 • екологія
 • релігії
 • спорт   ... і т. д.


Серія "1000..." - питань про все на світі, загадкових феноменів, таємниць планети Земля, рекордів, дивовижних фактів, запитань та відповідей.
Не народився ще такий Книжковий Хробак, який знав би про ВСЕ на СВІТІ.
Віьми до рук будь-яку з цих книжок - і вона відкриє перед Тобою 1000 нових граней світу. Видавництво "Школа" від 2003 року дає Тобі можливість стати Великим і Мудрим.:)

Серія "Україна крізь віки"
Любиш читати історичні романи, відкривати таємничі сторінки минулого власного народу, 
захоплюєшся героїчними постатями князів Святослава та Володимира чи гетьмана Сагайдачного... - тоді ця серія саме для Тебе.


Серія "Дивний детектив" (DD)
Від метрів детективного жанру: Н. та О. Шевченко, Андрія Кокотюхи, Євгенії Кононенко, Олеся Ільченко та інших.
Відчуй себе детективом, спробуй розв'язати загадки, які задає життя...


Серія "Бібліотека "Шкільного світу"
Великий та Мудрий Хробак запрошує вчителів переглянути поличку, на якій зібрана література на допомогу вчителю-предметнику та класному керівнику.


Любителям тварин
Маєш вдома кота, пса, хом'ячка чи попугайчика? Чи тільки мрієш про це і намагаєшся переконати батьків в доцільності того, щоб в домі з'явилась ще одна жива душа? Тоді книги, зібрані на цій поличці, знадобляться Тобі.


Любителям квітів
На Твоєму підвіконні живуть вазонки з квітами? На городі Ти вирощуєш багаті на вітаміни овочі, а в саду ростуть соковиті фрукти? Чи маєш міні-город на балконі? Книги з цієї полички дадуть Тобі безліч корисних порад та ідей щодо Твого захоплення.


Серія "Читаємо самі"

Для самих маленьких. Перші книжечки, по яким зручно вчитись читати. Все по складам. Українські і російські, авторські і народні  казки...


Серія "Жили собі кролики..."Видавництво "Махаон-Україна" випустило гарну кольорову серію книжечок для маленьких читачів. Автор цих казкових історій - французька письменниця Женев'єва Юр'є, а ілюстрації створив  французький художник Лоїк Жуанніго.
"В одній кролячій родині підростають милі, але вельми жваві кроленятка - четверо синочків і п'ята дочка. Вони ні миті не можуть втриматися на місці й постійно потрапляють у дивовижні історії. Якщо Ти ще не знайомий з цією чудесною родиною - мерщій розгортай книжечку. На Тебе чекають неймовірні пригоди!"
Далі буде...Приходь в бібліотеку і вибирай!
Нові серії, нові збірки, нові книжечки
Великий і Мудрий Хробак рекомендує:Серія "Капітан Фокс" - морські пригоди мишеняти  Ріккі Рега і шляхетного капітана піратського екіпажу - Фокса. Якщо Ти читач молодшого шкільного віку, то книги цієї серії призначені саме для Тебе ....А також для батьків, не позбавлених почуття гумору!
Німецький автор і художник Валько написав серію казкових історій " Чарівний ліс", а видавництво "Махаон-Україна" видало ці книжечки для українських дітлахів.
В серії:
- Злодій у лісі
- Катастрофа на Ведмежій скелі
- Зниклий капелюх
- Загублений Різдвяний лист
- Скарб на Бузиновому острові
- По слідах велетня.


Серія "Весела компанія" - найкраще із зарубіжної дитячої літератури. Книжечки, які цікаво читати і обговорювати з друзями - подарунок від видавництва "Махаон".

"Інтерактивна енциклопедія" складається з 3-х рівневих завдань, кожна тема має викладений матеріал, питання і відповіді. Ти можеш перевірити свої знання, обравши свій рівень складності.
"Колекція малюнків і фотографій" (щенки, котята, лошади, детеныши) - серія альбомів від видавництва "Machaon" про Твоїх домашніх улюбленців. Багато корисної інформації, а також розвиваючих завдань (малюнків, розмальовок, аплікацій).
Світ фентезі- фантастичний світ магів, ельфів, драконів, гномів чекає на Тебе. Здолай силу-силенну перешкод, знайди вірних друзів, здобудь перемогу над силами зла разом з героями фантастичних оповідань.
Якби була така номінація "Добра книжка", то"Пригоди сімейства Мумі-тролів" від Туве Янсона здобули би її обов'язково.
Разочок побачивши цих дивних створінь, Ти вже ніколи їх не переплутаєш ні з ким іншим. 

Серія "Казкові повісті" від видавництва "Machaon".
Якщо Ти ще не читав цих книг, приходь до бібліотеки, вони чекають на Тебе.


Класика дитячої поезії від Вадима Левіна таБориса Заходера. Книжки, на яких виросли Твої батьки. Поезія, яка не старіє. Кольорові веселі малюнки. Книжки, які хочеться взяти з собою і читати вдома. Прочитай ці віршики своїм батькам та дідусям-бабусям, нехай вони згадають своє дитинство.


Розкішне видання "Маленького принца" Антуана де Сент-Екзюпері від "Махаон-Україна" спільно з львівською "Кальварією". Вічна історія про дружбу і відповідальність.
Проведи власне історичне дослідження разом з книгою "Степан Бандера і Я"
Що робити, коли інформації багато і вона суперечлива? Де шукати правду? Хто підкаже?

Братися до роботи не кваплячись, розшукувати потрібне в книгах, інтернеті, газетних підшивках, спогадах  очевидців. Співставляти, порівнювати, помічати очевидне і сфальсифіковане. 
А ще - в разі необхідності - звертатися за порадами до старшого брата.  І тоді правда неодмінно відкриється.

Так вчинив герой книги "Степан Бандера і Я".

А що робитимеш 
Ти?
Чи проводив вже власні розслідування? Поділись цікавинками.
А якщо ні, то методику Ти тепер знаєш. Хай щастить і натхнення!

Немає коментарів :

Дописати коментар