Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

четвер, 19 серпня 2021 р.

 До дня народження Галини Малик "Лінгвістичні смаколики" створили захопливий фото-квест за книгою "Незвичайні пригоди Алі".

Герої популярної трилогії «Незвичайні пригоди Алі», яку написала улюблена казкарка української малечі Галина Малик, допоможуть тобі зрозуміти, що все-все на світі залежить від кожного з нас.
А найбільше від нас залежить наше майбутнє! І тому дуже важливо доводити усі справи до кінця і, подібно до дівчинки Алі, відважно боротися з брехливими обіцянками-цяцянками та іншими сяк-таками. Адже через невиконані обіцянки наше майбутнє може перетворитися на мильну бульбашку...

"Незвичайні пригоди Алі" - це надзвичайно захоплива та цікава історія про дівчинку Алю, яка ніколи нічого не могла довести до кінця, завжди починала і не завершувала, і це стосувалось навіть домашнього завдання. Але одного дня все змінюється і перевертається із ніг на голову, коли Аля потрапляє у чарівну країну  Недоладію. І саме у цій країні Аля зрозуміла, що всі справи потрібно доводити до кінця, дані обіцянки також потрібно виконувати і домашнє завдання теж робити до кінця. Як часто у нашому житті таке буває, що ми не можемо ніяк доробити якусь справу, почнемо читати книгу і відкладаємо, потім лінуємось її дочитати. Тому книга показує нам зі сторони, чому потрібно доробляти все до кінця.

Якщо ти, друже, прочитав цю історію, ти з легкістю зможеш дати відповіді на завдання квесту:Немає коментарів :

Дописати коментар