Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

понеділок, 14 вересня 2020 р.


🦋☀️🍂“Калюжа” автор  - Аліна Штефан, ілюстрації - Марічка Трушковська. Дитяча література видавництва "Ранок" спільно з БараБука.

Ця книга підійде всім, хто кудить поспішає. Тобто геть усім.))) Це книга-картинка, у ній багато ілюстрацій і досить мало тексту. Але разом цього більше, ніж вдосталь. Зараз зрозумієте, чому саме.

🦋☀️🍁Мама у книзі точно буде вам неабиякою знайомою, вона з самого раночку турбувалася про все, готувала сніданок, збирала сина у дитячий садочок, бігла на трамвай, часто не встигала. І поспішала...поспішала… Аж поки вони з сином не зустріли неквапливих віслючків у калюжі. І спинилися… Чи це були чарівні віслючки? Може, справа була у червоних гумових чобітках чи у калюжі? Хм… Того дня ніхто вже нікуди не поспішав і ніхто нікуди не запізнився.

💛🧡❤️Ще у книзі є розгортка з лабіринтом і цікавим завданням на рахування. Ось, загляньте https://www.youtube.com/watch?v=zq-OKFuP3hg

🍁🦋🍂Чудова книга, щоб одного дня теж спинитися і насолодитися неквапливістю…

Немає коментарів :

Дописати коментар