Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

середа, 6 травня 2015 р.

Запрошуємо до клубу!
Українська бібліотечна асоціація
Сучасні українські дитячі герої Бровко та Мурчик запрошують читачів усіх бібліотек України - дітей та їх батьків, разом зі своїми улюбленцями песиками та котиками - стати учасниками міжнародного дитячого клубу Brovchуk Club та допомогти їм порахувати, кого у світі більше - котів чи собак? 
ТРИ кроки до вступу в Brovchуk Club:
1. Зареєструватись на сайті www.brovchyk.com.ua.
2. Завантажити на сайт фото своїх улюбленців, песика або котика, із яких буде утворюватись карту світу.
3. Надати стислу інформацію про тваринку та вказати країну проживання.

УВАГА!
Оригінальні фото щотижня виставлятимуться на сайті! А кожного місяця Бровко та Мурчик визначатимуть переможця в номінації «Найоригінальніше фото», який отримає нагороду - комплект книжок про захоплюючі пригоди Бровка та Мурчика, а також сувенірну продукцію із зображенням героїв.

Також учасники клубу можуть надсилати цікаві історії, які відбуваються із їхніми маленькими друзями, змістом до одної друкованої сторінки (через розділ на сайті «Літопис»). З цих сюжетів ми разом будемо створювати нескінчений котячо-собачий бестселер.
***
Пропонуємо бібліотекам України, що працюють з дитячою аудиторією, стати партнером Brovchуk Club та розвивати дану ініціативу. Кожній бібліотеці-партнеру буде презентовано серію книжок про пригоди Бровка та Мурчика.
Заявки подавайте на int.brovchykclub@gmail.com.


Немає коментарів :

Дописати коментар