Біжучий рядок

"Всі хороші книги схожі в одному: коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться". Е. Хемінгуей

вівторок, 26 серпня 2014 р.

Пішов з життя український Андерсен...
Всеволод Зіновійович Нестайко
30.01.1930 - 16.08.2014

Вічна пам’ять

"А коли я став по-справжньому дорослим, мені страшенно захотілося повернутись назад у дитинство — догратися, досміятися, добешкетувати... Вихід був один — стати дитячим письменником. Так я й зробив. І, пам’ятаючи своє невеселе дитинство, я намагався писати якомога веселіше".

Автор трилогії "Тореадори з Васюківки" ("Пригоди Робінзона Кукурудзо","Незнайомець з тринадцятої квартири", "Таємниця трьох невідомих"), повістей "В Країні Сонячних Зайчиків", "Одиниці з обманом", "Пригод Грицька Половинки", "Незвичайних пригод у лісовій школі", "Чудес в Гарбузянах", "П'ятірки з хвостиком", "Таємниці Віті Зайчика", "Таємничого голосу за спиною", "Пригод Косі Вуханя і Кольки Колючки" ....і ще багатьох дитячих пригодницьких повістей.

"..Незалежність України, як не дивно, залежить від української дитячої літератури. Якщо діти не читатимуть книжок українською мовою — вони не знатимуть рідної мови, не стануть українцями, і їм та незалежність буде до ґудзика..."

Немає коментарів :

Дописати коментар